top of page

Välkommen att anmäla dig till 2020-års årsmöte med SweFinTech.


Den 19e februari samlas vi ute i Frihamnen hos Nasdaqs för föreningens fjärde årsmöte och för att påbörja vårt fjärde verksamhetsår.  

17.30: registrering, mingel och enklare förtäring 18.00: Årsmötet startar 19.00: Talare* 19.30: Årsmötet återupptas 20.00 Avslut  Under årsmötet kommer många viktiga beslut tas över verksamheten det kommande året, val av styrelse och en ny ordförande för föreningen ska väljas. 

På årsmötet får du höra mer om vår verksamhet under det gångna året och en intressant talare kommer komma.

Varje medlemsbolag har en röst under årsmötet men det finns möjlighet att skicka flera representanter. Ta chansen att vara med och påverka föreningens verksamhet. Handlingar inför årsmötet kommer skickas ut 4 veckor innan årsmötet.  OBS endast personer från våra medlemsbolag kan anmäla sig till årsmötet. 

Anmälan görs här senast den 12/2. 

21 visningar0 kommentarer

Senaste inlägg

Visa alla

Comments


bottom of page